Fajter

Fudbal

НЕ КАЖЕ СЕ ЏАБЕ ДА ЈЕ 2:0 НАЈОПАСНИЈИ РЕЗУЛТАТ: Партизанова хорор прича пред празним трибинама, Динамо од 0:2 преокренуо на 3:2! (ВИДЕО)

Autor: Фајтер.рс / од 29.09.2017.

Фудбалери Партизана испустили су у Београду два гола предности и изгубили од Динама из Кијева са 2:3, у утакмици другог кола Групе Б у Лиги Европе.

Партизан је повео у 34. минуту голом Огњена Ожеговића, а водјство је удвостручио Леандре Тавамба у 42. минуту.

Динамо је смањио у 54. минуту преко Мораеша из једанаестерца, а изједначио је Виталиј Бујалски у 68. минуту. Победу украјинском тиму донео је Мораеш у 84. минуту, својим другим голом на утакмици.

У другој утакмици у Групи Б, Скендербег и Јан Бојс одиграли су нерешено 1:1.

У трећем колу 19. октобра Партизан ће играти у Елбасану против албанског Скендербега, а Динамо ће у Кијеву дочекати Јанг Бојс.

Партизан је трећи на табели са једним бодом, колико има и Скендербег. Динамо је први на табели са шест бодова, а на другом месту Јанг Бојс има два.