Fajter

Fudbal

Поломљена нога, празне мреже и терање Ђукића са клупе црно-белих: Партизан још једном разочарао навијаче који немају стрпљења! (ВИДЕО)

Autor: Фајтер.рс / од 02.10.2017.

Фудбалери Партизана и Чукаричког одиграли су нерешено 0:0 у последњој утакмици 12. кола Суперлиге Србије.

Партизан није искористио прилику да се после пораза Црвене звезде од Напртека још више приближи врху табеле, па су сада изабраници Мирослава Ђукића трећи са 24 бода, односно имају бод мање од Војводине, а четири мање од Звзеде.

Чукарички је седми на табели са 20 бодова.

У првих 45 минута екипе су играле отворено, било је доста дуела и непрецизних пасова, али и удараца на обе стране терена.

Чукарички је био опаснији ривал у првом полувремену и управо су изабраници Ненада Лалатовића пропустили најбољи прилику у том делу утакмице када је Огњен Мудрински у 29. минуту погодио пречку из идеалне позиције.

После центаршута Овусуа, лопта је стигла до Мудринског који је шутирао са седам-осам метара, Владимир Стојковић је већ био савладан, али испречила се пречка.

У другом полувремену се до 70. минута није догодило ништа вредно помена, тада је Тавамба опробао ударац са ивице шеснаестерца, али је лопта отишла преко гола.

Око 3.000 навијача у Хумској у тим моментима није било незадовољно игром црно-белих, звиждуци су били све учесталији, а један део присталица Партизана почео је да скандира: "Ђукићу, одлази".

Црно-бели су у последњих десетак минута све карте бацили на напад, али нису успели да постигну гол, односно Чукарички није имао већих проблема да се одбрани.

Партизан у наредном колу гостује Раднику, док Чукарички дочекује Јавор.