Fudbal

ЕВРОПА ЈЕ И ДАЉЕ БЛИЗУ: Звезда одиграла спектакуларан меч у Краснодару, Партизан анфтифудбал - видео без тона! (ВИДЕО)

Autor: Фајтер.рс / од 18.08.2017.

Наши клубови су у првом мечу плеј-офа за улазак у Лигу Европе одиграли делимично добро, али се стиче утисак да су црвено-бели боље прошли.

Фудбалери Црвене звезде и Партизана одиграли су своје прве мечеве у плеј-офу квалификација за Лигу Европе, али без победа.

Екипа Владана Милојевића је храбро изашла на мегдан руском Краснодару, па и поред пораза од 3:2 има сјајан резултат за реванш на Маракани наредног четвртка.

Најбољи појединац меча био је доскорашњи члан вицешампиона Србије, Михаило Ристић, ком није признат чист погодак, а поред тога је терорисао Звезду свих 90 минута.

Стрелци за српски тим били су Срнић и резервиста Пешић, док се Анђелковић жалио на повреду, а Дамијан Ле Талек неће играти у Београду због парних картона.

Партизан је као домаћин против Видеотона одиграо најдосаднијих 90 минута у последњих неколико година, без погодака.

Црно-бели су пред празним трибинама због суспензије УЕФА-е створили пар полушанси, а исто то је урадио и Видеотон.

Мађарски тим има велику шансу да у реваншу на свом стадиону реши питање учесника Лиге Европе, као и Краснодар наравно, али се надамо најбољем за наше тимове.