Fajter

Ostali sportovi

ШОК ЗА ЦРНУ ГОРУ: Ајкуле на старту Светског првенства испустиле победу против Канаде!

Autor: Фајтер.рс / Мондо / од 17.07.2017.

Црна Гора није успела да победи Канаду на почетку ватерполо турнира на Светском првенству у Будимпешти. "Ајкуле" имале 4 гола предности на почетку последње четвртине!

Већ на старту Светског ватерполо првенства у Будимпешти - изненађење!

Црна Гора, која је фаворит у Групи А, играла је само нерешено са Канадом - 8:8 (3:1; 2:2, 1:1, 2:4)

Црногорци су водили током целе утакмице (на полувремену је било 5:3), а на почетку последње четвртине имали су и четири гола предности (8:4). Ни тих +4 није било довољно, па су Канађани, предвођени сјајним Константин-Бикаријем, успели да освоје бод.

Црна Гора следећу утакмицу игра против Бразила који је данас савладао Казахстан 6:2.

ЦРНА ГОРА: Лазовић, Драшко Бргуљан, Банићевић, Петковић 3, Дарко Бргуљан 1, А. Радовић 1, Драшковић 1, Укропина, Ђ. Радовић, Мишић 1, Чучковић, Муришић 1, Шћепановић.

КАНАДА: Раденовић, Патерсон, Бланшар, Константин-Бикари 2, Халаџајан, Робинсон, Д’Соуза 2, Лапинс, Радојчић, Солеиманипак 1, Торакис 2, Тамвуд 1, Рендал.