Fajter

Košarka

Питате се шта се деси са Марјановићем кад добије праву шансу у НБА? Веома логично и једноставно, "ИЗБОБИНИРА"! (ВИДЕО)

Autor: Фајтер.рс / од 10.10.2017.

Наш други ас, Раде Загорац, постигао је 8 поена за Мемфис.

Још једном се показало да је исказ "Бобан игра=Бобан даје кошеве" увек истинит, као што је "1+1=2", или "површина квадрата конструисаног над хипотенузом правоуглог троугла једнака је збиру површина квадрата конструисаних над катетама тог троугла".

Стен Ван Ганди (или Ван Гадни, кад остави Бобана да се клати на клупи за резерве), овог пута је због болести стартног центра Андре Драмонда почео са Марјановићем на центру.

Пистонси су добили утакмицу против Индијана Пејсерса са 107:97, а Боби је био најефикаснији, са 14 поена за 21 минут, уз шут из игре 6-8, 2-3 са пенала и 5 скокова.

Међутим, оно што нас свакако брине јесте да је српски репрезентативац почетком треће четвртине напустио игру и отишао у свлачионицу из које се више није враћао. Надамо се само да није реч о некој озбиљнијој победи, него чистој предострожности.

Мемфис Гризлис нашег Радета Загорца изгубили су од највећег пријатног изненађење предсезоне, Атланта Хоукса, са 100:88, а наш играч је имао запажену улогу: за 8 минута на терену убацио је 6 поена, уз шут из игре 3-4, 3 скока и 1 украдену лопту.